Sekcje Stowarzyszenia

Sekcje to grupy tematyczne składające się na Stowarzyszenie. Każdy Członek LSF “CS” ma możliwość udzielania się m.in. w różnych sekcjach tematycznych naszej organizacji. Zapisując się do Stowarzyszenia, deklaruje się udział w pracach przynajmniej jednej sekcji.

Sekcja Gier Planszowych i Karcianych

Sekcja zajmuje się działaniami związanymi z grami planszowymi i karcianymi (głównie M:tG): spotkaniami, rozgrywkami, tworzeniem gier, organizacją games roomów oraz zakupów do biblioteki planszówek. 

Spotkania: każdy piątek  17.00-22.00
Szef sekcji: Maciej `Ciuniek` Poleszak

Sekcja Gier Fabularnych

Zajmuje się działaniami związanymi z grami fabularnymi organizacją sesji i innych wydarzeń związanych z RPG, organizacją zakupów do biblioteki podręczników i dodatków.

Spotkania: każdy czwartek 17.00-22.00
Szef sekcji: Grzegorz `Persi` Persona

Sekcja Szermiercza

Zajmuje się ćwiczeniem szermierki historycznej i zgłębianiem różnych okresów historycznych.

Spotkania: każda środa, godz. 17.00-19.00 
Szef sekcji: Ziemowit Karłowicz

Sekcja Filmowa

Zajmuje się działaniami związanymi z krzewieniem wiedzy o filmie, organizuje dyskusje i prelekcje o tematyce filmowej, oraz organizuje wspólne wyjściami na seanse kinowe.

Spotkania: nieregularne, wyjścia do kina 2 razy w miesiącu. 
Szef sekcji: Marcin `Motyl` Andrys

Paradoks - fantastyczny portal internetowy

Zajmuje się działaniami związanymi z prowadzeniem portalu internetowego Paradoks (paradoks.net.pl) – administrowaniem strony, pisaniem tekstów i ich redakcją oraz współpracą z innymi podmiotami.

Spotkania: nieregularne
Szef sekcji: Marcin `Motyl` Andrys

Grupa Promocyjna

Zajmuje się promocją stowarzyszenia po przez prowadzenie strony www stowarzyszenia, stron stowarzyszenia na portalach społecznościowych, współprace z innymi podmiotami prowadzącymi działalność związaną z kulturą, a w szczególności fantastyką (np. strony internetowe, radio, telewizja).

Spotkania: nieregulare
Szef sekcji: Patryk Sztajdel

Sekcja Modelarska

 

Spotkania: każdy poniedziałek, godzina 19:00
Szef sekcji: Marcin “Indiana” Waciński

Sekcja Fundraisingu

Zajmuje się działaniami związanymi z pisaniem wniosków grantowych i poszukiwaniem sponsorów oraz partnerów finansowych do działań Stowarzyszenia.

Spotkania: nieregularne
Szef sekcji Michał “Windziarz” Szewczyk